+38(093) 970-06-80
Судебная защита
Статті

Судовий захист – як виграти суд у мікрофінансової організації

06/10/2024

В Україні фінансові компанії, що пропонують мікрокредити, набули значної популярності. Зазвичай їх видають у сумі до 10 000 гривень, тому оформити позику може будь-який громадянин. Кожен третій мешканець, який досяг повноліття, звертався по допомогу в організацію явно не через хороше життя. Люди просто бажають купити потрібні товари для дому, себе і дітей.

Ми віримо, що комісія нашого кредиту становить 0,01% на день, а на ділі платимо 100% річних. Наприкінці договору про банківський кредит дрібним шрифтом зазначено реальну суму, яку сплачує на день споживач. В установі «легких грошей» такий папір клієнту не дасть ніхто, тому ви можете отримати 1000 гривень, а повернете 4000.

Споживчі мікрокредити не тільки змусять вас переплатити зайві відсотки на день, а й висунуть якісь приховані комісії. Наприклад, позичальник може заплатити гроші за користування коштами або буде списано 10% за зняття суми з картки. Причому відсотки нараховуються на всю суму боргу. Також не забувайте про величезні штрафи, які заплатить боржник, якщо не виконає зобов’язання. Наша компанія вивчала договори мікрокредитних організацій, відомих за теле- та інтернет-рекламами, і виявилося – їхній річний відсоток становить 1000%.

«Випадок: взяв 10000 гривень, регулярно платив, потім мене звільнили, і грошей не було. За кілька місяців мій борг виріс із 10000 до 30000 гривень. Колектори телефонують і погрожують усім моїм рідним».

Можна спробувати розв’язати самому цю проблему, без адвокатської допомоги: прийти в установу, оформити реструктуризацію і щомісяця виплачувати встановлену суму. Позичальнику оформляють новий кредит, куди він виплачує заборгованість, відсотки та пеню. Фінансова установа прибирає з нового договору всі «хитрощі», якими можна було скористатися в старому контракті. Становище людини погіршується з усіх боків.

Законом України встановлено, що кредитні договори строком до 30 днів або ті, які дорівнюють сумі мінімальної заробітної плати, а також позики від ломбардів не регулюються законодавством про споживче кредитування. Тобто, фінансові установи можуть здійснювати будь-які незаконні дії, що вони і роблять. Головне завдання таких організацій – це отримання максимального прибутку. Вони використовують будь-які методи, щоб приховати від замовника реальну суму, яку той буде виплачувати.

Порада адвоката: не укладайте такий договір. А якщо виходу немає, то уважно вивчіть контракт. Подивіться, яку суму ви позичаєте, а яку маєте повернути. Значна переплата в бік кредитора не виправить ваше матеріальне становище, а погіршить його.

Але якщо ви все ж потрапили в таку ситуацію, не поспішайте переписувати на здирників своє майно, транспорт, житло. Не ховайте «голову в пісок», сміливо боріться і не бійтеся перед шантажистами. Зверніться по допомогу до адвоката, досвідченого в кредитних спорах.

Використовуються правові норми для захисту позичальника як на переговорах, так під час суду. Ми можемо оскаржити договір і довести, що його укладено обманним шляхом внаслідок важких обставин або на невигідних для клієнта умовах. Також будуть розглянуті та оскаржені окремі пункти договору, такі як «приховані» комісії. Адвокат не тільки виграє судовий процес, а й поскаржиться в податкову, органи правопорядку та захисту споживчих прав та інші державні служби. На цю фінансову установу буде накладено чималий штраф.

У 99% відсотках досвідчений адвокат зуміє домогтися звільнення від боргу або значного зменшення суми виплат. У нас були випадки, коли позичальник виплачував лише 10% вартості від кредиту. Колектори більше не вимагатимуть гроші: ви виплатили встановлені 10% і на цьому розійшлися.

Позичальники, не економте на юридичній допомозі, адже з нашою правовою допомогою ви розв’яжете свою проблему без додаткових витрат і нервів. Такі фінансові установи можуть своїх клієнтів зробити повністю жебраками, причому залишити без даху над головою. Не тягніть – звертайтеся до нас!

Наші новини

Факти а не вигадані історії

Всі новини
lady justice 2388500 1920 1

Законодавство України не містить чіткого переліку державних органів, які виконують правоохоронну функцію. Закон України «Про державний захист працівників суду та правоохоронних органів» дає неповний перелік органів, які в цьому законі є правоохоронними. У законах України «Про основи національної безпеки» та «Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією та правоохоронними органами» розкриваються лише основні ознаки правоохоронних…

Читати далі
Судебная защита

Якщо ви отримали повістку про початок будь-якої адміністративної або цивільної справи (неважливо, за якою конкретно статтею), то насамперед вам потрібно з нею ознайомитися. Це означає, що ви повинні прочитати всі папери, які є в суді на сьогоднішній день. Ваше право на ознайомлення прописано в законодавстві. Підготовка до судового процесу Для того щоб ви змогли побачити…

Читати далі
Судебная защита

Після внесення поправок до процесуального кодексу України на судові засідання допускаються журналісти та вільні слухачі. Дозволено фото-відео- або аудіозапис процесу. Цей аспект відрізняє Україну від деяких європейських країн, де знімати відео або трансляції засідань забороняється. Однак, важливою проблемою залишається етика в суді. Хто може брати участь у судовому процесі Брати участь у засіданні можна особисто…

Читати далі
Судебная защита

Судові розгляди у справах кримінального судочинства відбуваються відповідно до дотримання норм процесуального кодексу. Українська держава практикує дозвіл на присутність журналістів та інших сторонніх осіб у залі суду під час ведення судового процесу. Крім того, дозволено використання аудіо- та відеозапису на розгляді кримінальної справи без спеціального дозволу спеціально уповноваженого органу. Практика ведення судового засідання в цьому…

Читати далі
Судебная защита

Усім учасникам судового засідання, зокрема тим особам, які викликані до зали суду як свідки, необхідно дотримуватися низки певних правил. Про норми, які офіційно не прописані, проте, вимагають неухильного дотримання, вам розповість ця стаття. Матеріал, викладений нижче, стосується поведінки і зовнішнього вигляду осіб, які дають показання свідків у суді, а також містить інформацію про принципи, манери…

Читати далі
Судебная защита

Для свідків, як і для інших осіб, які беруть участь у судовому засіданні, існує низка правил. Матеріал цієї статті познайомить вас із відповідними нормами, які є універсальними для осіб, присутніх на суді, і мають безпосередній стосунок до поведінкової діяльності викликаних до суду свідків. Наші досвідчені юристи раді вам надати рекомендації, що стосуються як загальних засад…

Читати далі
Судебная защита

Незалежно від того, в якості кого ви прийшли до зали засідання, потрібно дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки в суді, до яких належить манера спілкування і зовнішній вигляд, а також не забувати про чинні заборони. Досвідчені правознавці поділилися фішками, які допоможуть триматися гідно під час розгляду справи свідкам, позивачам та іншим учасникам процесу. Загальноприйняті правила, про які…

Читати далі
Судебная защита

Існує низка правил, що стосуються поведінки в суді, незалежно від вашого статусу на відповідних засіданнях. Ці норми стосуються зовнішнього вигляду, одягу, манер та інших аспектів. Юристи нашої компанії в цій статті дадуть вам рекомендації щодо того, як слід поводитися в ситуації, коли вас викликали до суду, якщо ви є відповідачем, позивачем (потерпілим), свідком або іншим…

Читати далі
Судебная защита

Є загальні рекомендації щодо поведінки в судовій залі, незалежно від того, обвинувачений ви чи потерпілий. Вони містять у собі інформацію про дрес-код і спілкування із суддею. Це неписані правила, але потребують обов’язкового виконання. Що одягнути на засідання? Строгість і лаконічність мають переважати у вашому стилі. Відмовтеся від яскравого вбрання, обирайте нейтральні відтінки: сірий, чорний, білий,…

Читати далі
Судебная защита

Мало хто обізнаний про те, яких правил потрібно дотримуватися на засіданні, щоб викликати довіру і повагу судді. Жодні чинники не повинні вплинути на ваш настрій і стан під час справи. Важливо дотримуватися загальноприйнятих правил, які стосуються одягу, манер і нюансів, категорично заборонених у залі. Юристи, відомі в усьому світі, які виграли не одну справу, поділилися…

Читати далі
Судебная защита

Ознайомитися з правилами поведінки в суді потрібно незалежно від того, ким ви виступатимете на засіданні. Загальне положення містить інформацію про стиль одягу, заборонені дії тощо. Наша команда підготувала для вас масу корисної інформації. Розглянемо кілька ситуацій і розберемо, як має поводитися відвідувач суду. Дізнайтеся, як одягатися і що говорити на засіданні. Цих рекомендацій потрібно дотримуватися…

Читати далі
Судебная защита

Судове засідання – це офіційний захід, де розглядаються суперечки громадян сімейного, адміністративного, кримінального характеру. Присутність сторін конфлікту обов’язкова. У зв’язку з цим існує певна етика і правила поведінки в залі суду. Примітка! За порушення порядку і приписів суду, ЦК РФ передбачає адміністративне стягнення. Як потрібно поводитися свідку: загальні вимоги Існує кілька головних правил поведінки в…

Читати далі
Зв'язатися з нами!

Заповніть форму, і наша команда зв'яжиться з вами найближчим часом.

Для заповнення цієї форми увімкніть JavaScript у браузері.